برنامه Trafi

ویژگی های ما:

حرکت بدون دردسر
فقط از جستجوی مسیر استفاده کنید! Trafi باعث می شود شهر شما را آسان تر به حرکت با اتصال تمام گزینه های تحرک شهر مورد علاقه خود را – از حمل و نقل عمومی و دوچرخه های شهر به اشتراک گذاری ماشین و سوار شدن.

مقایسه کنید و انتخاب کنید
بدون نیاز به فکر کردن بیشتر به آنچه که برای شما مناسب است – Trafi به شما اجازه می دهد تا هر گزینه ای را از لحاظ کارایی، سرعت و قیمت مقایسه کنید.

علاقه مندی های خود را انتخاب کنید
آیا یک مقصد دارید که هر روز استفاده می کنید؟ آدرس های نوشتاری را فراموش کرده و دسترسی به موارد دلخواه خود را با یک ضربه بزنید.

خیابان ها زنده هستند
Trafi خیابان ها را در زمان واقعی نشان می دهد، بنابراین شما می توانید با توجه به آنچه که در این لحظه اتفاق می افتد، با دقت انتخاب کنید و انتخاب کنید.

OFFLINE دقیق
آیا می توانم یک اتصال به اینترنت پیدا کنم؟ استراحت کنید اطمینان حاصل کنید که همیشه جدول زمانی آفلاین خود را در اختیارتان می گذارید که در هر لحظه امکان جستجوی مسیر را فراهم می کند.

ما هستیم:
– بهترین برنامه ریز سفر در طول بازی های المپیک، رسما توسط Cidade Olímpica ریودوژانیرو انتخاب شده است
– 6 بار در فروشگاه App برجسته
– بهترین برنامه 2014 در فروشگاه App ترکیه

Trafi در حال حاضر در این شهرها راحت تر می شود:
– جاکارتا
– تایپه
– مادرید
– ریگا
– طلین
– ریودوژانیرو
– سائو پائولو
– ویلیامز
– کلایپدا
– استانبول
– آنکارا
– ازمیر
– بورسا

برنامه Moovit: Bus Time & Train Time Live Info

حمل و نقل عمومی بخشی جدایی ناپذیر از زندگی شهری است. این که آیا قطار، مترو، اتوبوس، خط راه آهن یا مترو را به طور روزانه یا به صورت گهگاهی سوار می کنید، بهترین مسیرهای حمل و نقل عمومی را می توان با استرس روبرو کرد – وارد Moovit شوید! ما یک برنامه اتوبوس، برنامه مترو، برنامه مترو همه در یک برنامه هستیم. زمان اتوبوس و زمان خود را با سهولت اتوبوس، بنابراین می توانید سفر خود را با اعتماد به نفس برنامه ریزی کنید. سفر دوچرخهسواری را بین ایستگاهها یا دوچرخهسواری تمام مسیر را به مقصد خود برنامه ریزی کنید. اگر حمل و نقل عمومی نمی تواند نیازهای فوری خود را برآورده، به راحتی سفارش Uber. آرزوی شما فرمان ماست

Moovit بیش از 150 میلیون کاربر در بیش از 2200 شهر در سراسر جهان هدایت می کند. Commuters زمان اتوبوس و زمان قطار به روز شده، نقشه های حمل و نقل و، در صورت موجود بودن، ورود خطوط به موقع بر اساس دستگاه های GPS، اتوبوس ها، مترو و قطار ها را پیدا خواهد کرد. تعیین موقعیت ایستگاه های نزدیک، سفر با هدایت ناوبری زنده بر روی بروید، دریافت هشدار در مقصد خود را برای اطمینان از سوار صاف. به همین دلیل است که Moovit به ترتیب توسط Google Play و App Store یکی از بهترین برنامه های سال 2016 و 2017 نامگذاری شده است.

Moovit دستیار شخصی شما برای هر اتوبوس، مترو، قطار یا سوار مترو است!

🚍 زمان واقعی ورود به روز رسانی ورود به زمان واقعی، که به طور مستقیم از دستگاه های GPS مستقر در اتوبوس و قطار گرفته شده است. وقت تلف کردن یا زمان اتوبوس را فراموش نکنید. ..

⌚ هشدار زمان واقعی. از زمان دریافت هشدارهای خدماتی از قبیل اختلال اضطراری یا غیر منتظره، تاخیر، ترافیک، ساخت و ساز جدید و موارد دیگر، مسائل پیش از زمان را بشناسید تا زمانیکه زمان اتوبوس یا زمان قطار تغییر کند، می توانید برنامه ریزی کنید.

🔔 مسیرهای زندگی مسیرهای حمل و نقل عمومی گام به گام را با راهنمایی های زنده از A-to-B دریافت کنید: بدانید که چه مدت باید به ایستگاه خود بروید، زمان ورود خط خودتان را مشاهده کنید، هشدارهای دریافت شده در مقصد خود را دریافت کنید و بیشتر.

📱 گزارش کاربران کاربران Moovit مسائل مربوط به ایستگاه ها، سرویس خط و برنامه ها را در بر می گیرند تا ما بتوانیم تمام سواران در این نزدیکی را در مورد آنچه در منطقه خود می گذرد اطلاع دهند.

🚩 خطوط، ایستگاه ها و مکان های مورد علاقه. دسترسی آسان به خطوط، ایستگاه ها و مکان هایی که سوار می شوید و تمام وقت بازدید می کنید. علاوه بر این، به روز رسانی در زمان واقعی / / هنگامی که تغییرات در خطوط مورد علاقه خود را در صورت وجود زمان اتوبوس یا زمان قطار تاثیر می گذارد!

ike مسیرهای دوچرخه سواری. مسیرهای دوچرخه علاوه بر برنامه های سفر اتوبوس، مترو، قطار یا مترو نیز دریافت کنید. اگر دوچرخه سواری می کنید (خود یا مشترک) ما می توانیم مسیری را که شامل قطار یا اتوبوس است را برنامه ریزی کنیم. Moovit به شما در برنامه ریزی سفری که نیازهای ترانزیت شما را برآورده می کند کمک می کند. ایستگاه های اتصال دوچرخه در زمان واقعی به روز می شوند. طرح های سفر دوچرخه تنها در مناطق مترو پشتیبانی می شود.

🗺️ نقشه view.Interested در دیدن کل تصویر؟ مشاهده تمام ایستگاه ها، مسیرها و خطوط در نقشه حمل و نقل. علاوه بر این، نقشه ها در زمانی که شما آفلاین هستید یا در زیر زمین در مترو در دسترس هستند و درPDF موجود است.

برای حرکت در ایالات متحده و در سراسر 80 کشور و در 44 زبان، فقط به یک برنامه نیاز دارید. اگر می خواهید زمان اتوبوس و زمان قطار در لندن، بارسلونا، مادرید یا رم را بدانید یا اگر می خواهید زمان آخرین اتوبوس را در ایستگاه مشخصی در ریودوژانیرو، سائو پائولو، ملبورن، سئول، Moovit شما را پوشش داده است. سوار می شوید، ما هدایت می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *