خانه و ملک در ترکیه

📑مطالعه این متن به شما کمک خواهد کرد تا سوالات اولیه شما رفع شده و پس از مشاوره دقیق با کارشناسان با کسب اطلاعات کافی برای بازدید از پروژه‌های مسکونی ازمیر حاضر شوید.

🔸گروه ما متخصص و کارگذار رسمی پروژه های مسکونی ازمیر در ایران بوده و با ٣ سال سابقه درخشان در این زمینه توانسته خدمات ارزنده‌ای را خدمت هموطنان عزیزمان ارائه کند.

🔹بنابه قانون 6458 مهاجرتی ترکیه که در تاریخ 2013/04/11 برای اتباع خارجی 183 کشور شامل ایران تصویب شده است ، با خرید ملک در ترکیه اقامت یکساله به شما تعلق میگیرد که هر ساله قابل تمدید می‌باشد و شما پس از حضور 5ساله در خاک ترکیه در صورتی که هیچگونه سوء پیشینه‌ای در این مدت برای شما ثبت نشده باشد تبدیل به تابعیت و اخذ شهروندی ترکیه خواهد شد.

🔺زمانی که هدف‌تان خرید خانه در ترکیه باشد، باید شهری را انتخاب کنید که از هر نظر برای شما مناسب باشد. ازمیر به عنوان اروپایی‌‌ترین شهر ترکیه می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. فاکتورهایی مانند: امنيت قرداد خريد خانه در ترکيه، بيمه خانه، شرايط امکان تحصيل در مدارس و دانشگاه( ازمیر دومین شهر دانشگاهی ترکیه می‌باشد)، هزينه زندگی( ازمیر منطقه آزاد تجاری می‌باشد)،چگونگی برخورداری از بيمه‌های درمانی، هزينه‌های درمان، قوانين حمايت از سرمايه گذاران خارجی تنها بخشی از شرایط ایده‌آل ازمیر برای خرید خانه است.

🔺در کنار همه این شرایط، تخصص ما در ازمیر است. تیم مجرب ما با شناخت کامل از مناطق و محله‌های ازمیر و با سابقه درخشانی که در این زمینه دارد می‌تواند در تمام مراحل خرید خانه در ترکیه کنار شما باشد. گواه این ادعا مشتریانی هستند که قبلا از طریق شرکت ما اقدام به خرید خانه در ترکیه و به خصوص شهر ازمیر کرده‌اند.
 در صورت تمایل به ارتباط با مشتریان سابق، شماره تماس آن‌ها را از ما بخواهید.

📊طبق نظرسنجی انجام شده توسط موسسات معتبر خارجی ازمیر با استانداردهای بسیار بالا به عنوان ششمین شهر ایده‌آل جهان برای زندگی، اقامت و کار شناخته شده است.

📉هزینه ی زندگی در ازمیر ترکیه ۱۹ درصد کمتر از استانبول و تقریباً برابر با آنکارا است. هزینه ی زندگی در تهران هم ۷ درصد کمتر از استانبول می باشد، بنابراین هزینه ی زندگی در ازمیر ترکیه ۱۲ درصد کمتر از هزینه ی زندگی در تهران ایران است.

🏢تمامی پروژه های مسکونی در شهر ازمیر قرار دارد. هر کدام از پروژه ها موقعیت جغرافیایی متفاوتی در شهر دارند که با توجه به نیاز شما در مرکز یا حومه شهر به شما پیشنهاد خواهد شد و میتوانید با میزبانی کارشناسان ما از تمامی پروژه ها بازدید کنید.

🏘مجتمع های مسکونی دارای امکانات رفاهی استخر رو باز و بسته ، باشگاه ، کافی شاپ ، فضای بازی کودکان ، فضای شب نشینی و… هستند و همه نوساز هستند. فروش بصورت عرصه و عیان می باشد و اخذ اقامت شما و خانواده تان بر عهده وکلای شرکت ما خواهد بود.

لطفا این موارد را برای ما ارسال کنید .کارشناسان ما پاسخگوی شما بوده و در امر سرمایه گذاری راهنمای شما خواهند بود .


✔  نام
✔  نام خانوادگی
✔  شماره تماس
✔  سوال شما از ما
✔  هدف شما از سرمایه گذاری
✔  مبلغ مورد نظر برای سرمایه گذاری